Przewody grzejne dla branży motoryzacyjnej

Współpraca z przemysłem motoryzacyjnym obejmuje wiele aspektów, w tym między innymi ograniczenie emisji zanieczyszczeń z wysokoprężnych silników spalinowych, komfort termiczny.

Firma pracuje nad technologią, która ma zapewnić utrzymanie temperatury w zbiornikach i rurach doprowadzających mocznik do układu wydechowego. Łącząc się ze spalinami, mocznik znacznie zmniejsza ilość tlenków azotu, powstałych w wyniku niecałkowitego spalania paliwa w silniku.

Niestety mocznik jest bardzo wrażliwy na niską temperaturę. I tu właśnie wkracza HEATSELF ze swoją technologią gwarantującą utrzymanie mocznika w zakresie temperatur zapewniających optymalną emisję zanieczyszczeń z silników.

Dzięki technologii HEATSELF nie trzeba już montować czujnika ani ogranicznika. Prostota wykonania czyni z niej technologię idealną dla tych zastosowań.

HEATSELF działa również we wnętrzu pojazdu, dążąc do lepszego rozdziału stref ciepła. Zapewni to optymalny komfort cieplny bez użycia dużej ilości energii dla ogrzania całego wnętrza.


Utrzymanie temperatury medium lub płynuOchrona zasobników, zbiorników, rynien, rur spustowych, przewodów rurowych i kanalizacji za pomocą przewodów grzejnych. Utrzymanie temperatury medium lub płynu dzięki samoregulującym przewodom grzejnym.